Didmeninė prekyba mediena

Siūlome platų medienos produktų pasirinkimą, greitus pristatymo terminus ir konkurencingą kainą

Susipažinkite su mūsų siūlomais medienos produktais.

Žiūrėti katalogą

Didmeninė prekyba medienos gaminių sektoriuje yra svarbi pramonės dalis, aprūpinanti statybos, eksterjero/interjero dizaino ir kitus sektorius įvairaus tipo medžio gaminiais.

Šis sektorius yra labai konkurencingas ir reikalauja nuolatinio rinkos poreikių stebėjimo, technologijų pažangos ir inovacijų diegimo. Taigi, didmeninė prekyba medienos gaminių reikalauja nuolatinio pramonės stebėjimo ir analizės, kad būtų galima prisitaikyti prie besikeičiančių rinkos poreikių ir tendencijų.

Jei medienos grožį nulemia medžio spalva ir tekstūra, tai jo funkcionalumą žymiai daugiau faktorių – medžio kietumas, tankumas, lankstumas, pralaidumas drėgmei, atsparumas grybeliams. Tiek pat svarbus kokybės ir kainos santykis. Ir visus šiuos faktorius tenka įvertinti renkantis tinkamą medieną savo projektui.

Maumedis ir eglė yra labai vertinamos medienos rūšys, naudojamos įvariuose sektoriuose. Didmeninė medienos prekyba gali apimti daugybę produktų, tokių kaip grindys, lentos, medinės durys, langai, karkasiniai namai ir kt.