Apie mus

Įmonės veikla

Mūsų įmonė, kuri buvo įkurta 2010 metais, iš pradžių įsikūrė kaip nedidelė verslo įmonė, tačiau per pastarąjį dešimtmetį didelės pastangos ir nuolatinis tobulėjimas leido mums pasiekti sėkmę. Šiuo metu mes su pasitikėjimu galime pasiūlyti platų maumedžio ir eglės medienos produktų asortimentą. Mūsų produkcija apima ne tik medienos gaminius, bet ir biokurą, tokius kaip malkos, granulės, briketai ir kt. 

Mūsų klientai mums yra svarbiausi, todėl mes siekiame patenkinti jų aukščiausius lūkesčius

Žiūrėti katalogą

Mūsų nuolatinės pastangos ir investicijos į technologijas leido mums tapti patikimais ir stabiliais partneriais savo klientams. Mūsų gamykla yra aprūpinta modernia įranga, kad galėtume gaminti produktus aukščiausios kokybės standartais.

Vertiname kiekvieną klientą ir užtikriname stabilumą, kokybę ir konkurencingą kainą. Mūsų optimizuoti gamybos procesai leidžia mums pasiūlyti geriausią kainą rinkoje ir patenkinti kiekvieno kliento poreikius.

Mes didiname savo gamybos pajėgumus, kad galėtume patenkinti didėjančius užsakymus. Visada turime pakankamai produkcijos, kad galėtume patenkinti klientų poreikius bet kokioje situacijoje.